2008. október 28.
#7213 + (251/78,46%) [X]

Bruzsy: a magyar és az angol labdarúgó szövetség megegyezik, hogy a híres 6-3 55. évfordulóján  lejátszák annak visszavágóját Londonban, a felújított Wembleyben
Bruzsy: mivel azonban az erőviszonyok jelentősen átrendeződtek az elmúlt fél évszázad alatt, az angolok hajlandóak annyi engedményt tenni, hogy az ő válogatottukban egyetlen ember, Wayne Rooney fog kiállni a magyar nemzeti tizenegy előtt
bsoma71: Neeeeee....
Bruzsy: a másik tíz angol játékos helyet is foglal a kispadon, megkezdődik a mérkőzés, Rooney már a második percben labdát szerez, megindul, játszva lehagyja védőit, és a kapuba talál. na, ez sima meccs lesz, gondolják, ezért inkább úgy döntenek, hogy a hátralévő időt London egy vendéglátóipari egységében töltik néhány sör társaságában, és majd mindig figyelik az aktuális eredményt
Bruzsy: telik-múlik az idő, már a 88. percet futják a stadionban a játékosok, amikor a kocsmában meghallják, hogy a magyar válogatott bizony kiegyenlített. hú, nagy az ijedtség, most akkor mi lesz, majd mégjobban szívükhöz kapnak, amikor két perccel később a magyarok átveszik a vezetést. még pár pillanat és elhangzik a hármas sípszó is: Anglia-Magyarország 1 -2
bsoma71: Ez valami sci-fi?!
Bruzsy: az angol válogatott halálra váltan rohan vissza a Wembleybe, hogy megtudják, mi történt, de a kicsi Waynet magába roskadva, könnyeit potyogtatva találják az öltöző zuhanyzójában. rögtön neki is szegezik a kérdést: Hát hogy fordulhatott ez elő?, mire Ronney válasza csak ennyi:
Bruzsy: "Ne haragudjatok fiúk, nem tehettem semmit, a 9. percben sajnos kiállítottak..."
bsoma71: LOOOOL :D:D
Bruzsy: (mert MI bízunk a magyar fociban!)

Megjegyzés: A jövő elkezdődött...
megosztás: facebook, twitter