2006. március 26.
#130 + (501/76,23%) [X]

< alitak> osztálytársam mondta, hogy egyik haverja orvosin a boncteremből ellopott egy faszt
< alitak> aztán elment vele pisálni, vki beállt mellé, ő meg földhöz vágta és azt ordibálta, hogy ha nem pisálsz, menj a picsába

megosztás: facebook, twitter
9 hozzászólás